Seni Kesfettim Ne İşe Yarar?

* Çalışan bir kadınım. Evime, kendime, sosyal hayatıma zaman ayırmak için pratik şeyleri sık kullanıyorum.

* Aslında hepimizin yaptığı alışverişlerin memnunluk / memnuniyetsizlik ikileminde zaten aldığım, yediğim, gördüğüm, gittiğim, memnun kaldığım, boşuna para harcadığımı düşündüğüm tecrübelerimle iyi kötü keşiflerimi yaptığım ve bunu sadece kendim bilmek yerine birçok kişiyle paylaşmak istememle açtığım bir platform burası.

* Kulaktan kulağa fısıldar gibi yazıyorum o yüzden yaptığım yorumlar tamamen beni bağlar.

* Gözden kaçan ikinci planda kalan her ne varsa bu blogda başrolde.

4 Nisan 2013 Perşembe

Rella Cheesecake, Tek Porsiyon Hazır Paket Cheesecake

Bugün bayılarak yediğim son keşfim bir üründen bahsedeceğim. Migros'da dondurma dolaplarının içinde görüp keşfetme içgüdülerimle aldığım bir ürün Hazır paket Cheesecake. Şık restaurantlarda yediğimiz 15 TL'dan aşağı satılmayan, kahvecilerde 8 TL'dan aşağı inmeyen fiyatlara inat Rella Cheesecake'i 3,25 TL'ya görünce dandik mi dedim önce itiraf etmeliyim:)
Serde Cheesecake delisi ve keşfeden bir blogger olunca ne kadar kötü olabilir ki diye aldım gitti. Paketin yanında ufak da bir kaşığı var. Güzel düşünülmüş.  Dediğim gibi dondurma reyonunda olunca hafif donmuş gibi oluyor ilk çatalda.
Dondurmalı cheesecake yiyormuşsunuz gibi. Paketi açıp 5 dakika beklerseniz her zaman yediğiniz kıvama gelip çözülüyor. Ben Frambuazlı Cheesecake'i denedim. Normal de Çiiizkeklerin tabanlarını yemiyorum ama abartmıyorum buna bayıldım. Blogu takip edenlerin bileceği üzere hoşuma gitmeyen bir şeyi asla övmem. Rella Cheesecake tek kelimeyle müthiş. İlk denememin üzerine defalarca aldım hepsinde aynı lezzet.

Hem tadı enfes, hem fiyatı güzel hem Migros gibi büyük bir markette satılıyor herkes ulaşabilir. Cheesecake seviyorsanız bu güzelliğe bir şans verin derim.


Hiç yorum yok: